Bize Ulaşın

Mersin Hukuk Bürosu | Mersin Avukat Ofisi

Anasayfa / Makale & Blog /Mersin Hukuk Bürosu | Mersin Avukat Ofisi

Mersin Mersin Hukuk Bürosu | Mersin Avukat Ofisi
Mersin Hukuk Bürosu | Mersin Avukat Ofisi

Mersin Hukuk Bürosu | Mersin Avukat Ofisi

 

Yıldız & Düzen Hukuk Bürosu Mersin ilinde kurulmuş bir Hukuk Bürosudur. Hukuk Büromuz Mersin ilinde kurulmasına rağmen müvekkillerine Mersin ili başta olmak üzere Türkiye’nin her şehrinde avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Mersin Hukuk Büroları arasında yer alan Yıldız & Düzen Hukuk Bürosu müvekkillerine en iyi şekilde avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Mersin Hukuk Bürosu arasında yer alan Hukuk Ofisimiz müvekkillerine hukuksal çözümler, hukuki süreçlerin yönetilmesi, hukuki danışmanlık konularında hizmet vermektedir.

Hukuk Büromuzun avukatları müvekkillerimizin hukuki iş ve işlemleri hızlı ve etkili sonuçlar verecek çözüm önerileri sunmaktadır.

 

Boşanma Hukuku Mersin Hukuk Büroları

 

Mersin Boşanma Avukatı kadromuz Boşanma Davası tecrübeleri ile müvekkillerimize en etkili sonuca ulaşmak amacı ile hukuki destek ve avukatlık hizmeti vermektedir. Boşanma, kanunumuzda evliliği sona erdiren sebeplerden biri olarak sayılmıştır. Hukuk Büromuz Mersin ili başta olmak üzere Türkiye’nin her şehrinde Anlaşmalı Boşanma Davası, Çekişmeli Boşanma Davası, Mal Paylaşım Davası gibi konularda Mersin Boşanma Avukatı olarak en iyi şekilde müvekkillerine hizmet vermektedir.

 

Gayrimenkul Hukuku Mersin Hukuk Büroları

 

Mersin Gayrimenkul Avukatı kadromuz Gayrimenkul Davaları, İnşaat Davaları konularındaki tecrübeleri ile müvekkillerimize hizmet vermektedir. Hukuk Büromuz müvekkillerine Gayrimenkul davaları, Ortaklığın Giderilmesi Davası, Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmeleri, Tapu İptali ve Tescili Davaları, Geçit Hakkı Davası, Kat Mülkiyeti Davaları konularında en iyi şekilde avukatlık hizmeti vermektedir.

 

İş Hukuku Mersin Hukuk Büroları

 

Mersin İşçi Avukatı kadromuz İşçi Alacak Davası, İş Tazminatı Davası, İş Sözleşmelerinin Hazırlanması, İşçi Alacağının Hesaplanması, İş Tazminatı Hesabı, İhbar Tazminatı Davası, Kıdem Tazminatı davası, İşe İade Davası konularında hizmet vermektedir. Ayrıca Mersin İşveren Avukatı olarak işçi çalıştıran işveren müvekkillerimize İş Hukuku alanında Danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Ticaret Hukuku Mersin Hukuk Büroları

 

Mersin Ticaret Avukatı kadromuz Mersin Avukat, Şirket Avukatı, Şirket Danışmanlık Avukatlığı, Şirketlerin alacaklarının tahsili, şirket sözleşmelerinin hazırlanması konularında hizmet vermektedir.

 

İcra Hukuku Mersin Hukuk Büroları

 

Mersin İcra Avukatı kadromuz, Mersin Avukat, Çek Senet İcra Takibi, Ödenmeyen Senet İcra Takibi, Ödenmeyen Alacakların İcra Takibi, İcra Takibi Hazırlanması, İcra Takibi Başlatılması, İcra Takibine İtiraz Edilmesi, Tasarrufun İptali Davası, Menfi Tespit Davası, İstirdat davası konularında en iyi avukatlık hizmeti vermektedir.

YILDIZ & DÜZEN Hukuk Bürosu Türkiye’nin ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük limanlarından birine ev sahipliği yapan ve bölgedeki temel ticaret merkezlerinden biri olan Mersin’de kurulmuş bir hukuk bürosudur.
Sosyal Medya Hesaplarımız
Online Ödeme İçin Tıklayınız.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES
Mahmudiye Mahallesi Bahçeler Caddesi Matiat İş Merkezi Kat:3 No:23 Akdeniz / MERSİN

TELEFON
+90 552 605 45 33

E-POSTA
info@yildizduzenhukuk.com