Bize Ulaşın

HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

YILDIZ & DÜZEN Hukuk Bürosu

YILDIZ &DÜZEN Hukuk Bürosu Türkiye’nin ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük limanlarından birine ev sahipliği yapan ve bölgedeki temel ticaret merkezlerinden biri olan Mersin’de kurulmuş bir hukuk bürosudur.

Öncelikli amacımız hukukun belirli alanlarındaki bilgi birikimimiz ve tecrübemizle müvekkillerimize hukuki işlemler ve uyuşmazlıklarda güvenilir ve etkin hukuki destek sağlamaktır.

Hizmet anlayışımız müvekkillerimizin faaliyet konularına ve çalışma sistemlerine uygun çözümler ve hukuki tavsiyeler sunma odaklıdır.

Temel prensibimiz; müvekkillerimizin iş dinamiklerini anlayarak sunduğumuz sonuç odaklı, yaratıcı hukuki desteğimiz ile beklentilerin üzerinde sonuçlar vermektir.

Hukuk büromuz başta ticaret hukuku,iş hukuku, tüketici hukuku,aile hukuku, sigorta hukuku, icra ve iflas hukuku, gayrimenkul hukuku, idare hukuku, gümrük hukuku alanlarında olmak üzere, çok çeşitli hukuki sorunda kişilerin, ulusal ve uluslararası şirketlerin dava takibi, uyuşmazlıkların müzakere yoluyla çözülmesi, arabuluculuk faaliyetlerinin yürütülmesi ve alacakların takip edilmesi konularında hizmet vermektedir.

YILDIZ & DÜZEN Hukuk Bürosu Türkiye’nin ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük limanlarından birine ev sahipliği yapan ve bölgedeki temel ticaret merkezlerinden biri olan Mersin’de kurulmuş bir hukuk bürosudur.
Sosyal Medya Hesaplarımız
Online Ödeme İçin Tıklayınız.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES
Mahmudiye Mahallesi Bahçeler Caddesi Matiat İş Merkezi Kat:1 No:5 Akdeniz / MERSİN

TELEFON
+90 552 605 45 33

E-POSTA
info@yildizduzenhukuk.com