Bize Ulaşın

Mersin Avukat – Mersin Avukatları

Anasayfa / Makale & Blog /Mersin Avukat – Mersin Avukatları

Mersin Mersin Avukat – Mersin Avukatları
Mersin Avukat – Mersin Avukatları

Mersin Avukat, Mersin Avukatları Mersin ilinde faaliyet gösteren avukatları ifade etmektedir. Türk Hukuk Sistemimize göre avukatlar arasında yasal olarak uzmanlaşma mümkün değildir. Yani, Mersin Ağır Ceza Avukatı, Mersin Boşanma Avukatı, Mersin İcra Avukatı, Mersin Miras Avukatı, Mersin İşçi Avukatı gibi kavramlar yasal olarak kullanılamaz. Ağır Ceza Avukatı, Boşanma davalarına da bakabileceği gibi İcra Avukatı da Miras Davalarına bakabilir.

Mersin ilinde faaliyet gösteren Yıldız & Düzen Hukuk Bürosu deneyimli avukat kadrosu ile müvekkillerine hukukun her alanında avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Mersin Avukat Tavsiyesi

Hukuk Büromuz Mersin Merkez ile sınırlı kalmayarak, Tarsus Avukat, Çamlıyayla Avukat, Erdemli Avukat, Silifke Avukat, Mut Avukat, Gülnar Avukat, Aydıncık Avukat, Bozyazı Avukat, Anamur Avukat, Toroslar Avukat, Yenişehir Avukat, Akdeniz Avukat, Mezitli Avukat olarak Mersin ve Mersin ilçelerinde avukatlık hizmeti vermektedir.

 

Mersin Boşanma Avukatı

 

Mersin ilinde faaliyet gösteren hukuk büromuz müvekkillerine Mersin Aile AvukatıMersin Avukat olarak Boşanma dava dilekçesi, anlaşmalı boşanma davası, çekişmeli boşanma davası, nafaka davası, nafaka artırım davası, nafaka iptali davası, velayet davası, mal paylaşım davası konularında en iyi şekilde avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Mersin İşçi Avukatı

 

Yıldız & Düzen Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimize Mersin İşçi Avukatı, Mersin İş Mahkemesi Avukatı, Mersin İş Davası Avukatı, Mersin Avukat olarak, İşçilik Alacak Davası, İşçi Tazminat Davası, İşe İade Davası, hizmet tespit davası, sigorta tespit davası, iş tazminatı konularında en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

 

Mersin Ağır Ceza Avukatı

 

Mersin’de faaliyet gösteren hukuk büromuz, Mersin Ağır Ceza Avukatı, Mersin Ceza Avukatı, Mersin Savunma Avukatı, Mersin Avukat, Mersin Sorgu Avukatı, Mersin İfade Avukatı olarak müvekkillerini Ağır Ceza Mahkemelerinde, Asliye Ceza Mahkemelerinde en iyi şekilde savunmaktadır.

 

Mersin İcra Avukatı

 

Mersin Avukat olarak müvekkillerimize Mersin İcra Avukatı, Alacak Tahsili, Çek Senet Tahsili, menfi tespit davası, ödenmeyen alacak tahsili gibi konularda en iyi şekilde avukatlık hizmeti vermekteyiz.

 

Mersin Miras Avukatı

 

Mersin ilinde bulunan Hukuk Büromuz Mersin Miras Avukatı, Mersin Avukat olarak, miras davaları, miras sözleşmeleri, Ortaklığın Giderilmesi davası konularında müvekkillerine en iyi avukat ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Mersin Gayrimenkul Avukatı

 

Mersin Avukat olarak Mersin Tapu Avukatı, Tapu iptal ve tescil davaları, kat karşılığı inşaat sözleşmeleri, Satış vaadi sözleşmesi, kamulaştırma davası, kira davaları, Ecrimisil davası konularında en iyi şekilde avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

YILDIZ & DÜZEN Hukuk Bürosu Türkiye’nin ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük limanlarından birine ev sahipliği yapan ve bölgedeki temel ticaret merkezlerinden biri olan Mersin’de kurulmuş bir hukuk bürosudur.
Sosyal Medya Hesaplarımız
Online Ödeme İçin Tıklayınız.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES
Mahmudiye Mahallesi Bahçeler Caddesi Matiat İş Merkezi Kat:3 No:23 Akdeniz / MERSİN

TELEFON
+90 532 795 45 33

E-POSTA
info@yildizduzenhukuk.com