Bize Ulaşın

Mersin Ceza Avukatı | Mersin Ağır Ceza Avukatı

Anasayfa / Makale & Blog /Mersin Ceza Avukatı | Mersin Ağır Ceza Avukatı

Mersin Mersin Ceza Avukatı | Mersin Ağır Ceza Avukatı
Mersin Ceza Avukatı | Mersin Ağır Ceza Avukatı

Mersin’de faaliyet gösteren Yıldız & Düzen Hukuk Bürosu Mersin Ceza Avukatı kadrosu ile ceza davası konusunda müvekkillerine en iyi şekilde avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ceza yargılaması Türk Ceza Kanunu ve Ceza Muhakemeleri Kanunu ile yapılır. Ceza belirlenirken Türk Ceza Kanunu, ceza yargılamasının usulü konusunda ise Ceza Muhakemeleri Kanunundan yararlanılır. Ceza davasında müvekkillerimize, karakolda ifade verilirken hazır bulunarak, sulh ceza sorgusunda hazır bulunarak, şikâyet dilekçesi hazırlayarak en iyi şekilde yardımcı olmaktayız. İfade alınması işlemi, dilekçe ve savunma ile ceza davası duruşmaları uzmanlık alanımıza girmektedir. Başta Ağır Ceza Mahkemesi olmak üzere Sulh Ceza Hâkimliği ve Asliye Ceza Mahkemesinde müvekkillerimizi en iyi şekilde savunmaktayız. Türk Ceza Kanunu’nda yer alan tüm suçlar kapsamında Mersin Ceza Avukatı olarak danışmanlık, mağdur avukatlığı ve şüpheli veya sanıklara müdafilik konularında en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

 

Ceza Soruşturmasında Ceza Avukatı

 

Ceza davası, savcılık soruşturması ile başlar. Soruşturmanın sonunda Cumhuriyet Savcısı tarafından toplanan delillerin suçun işlendiğine dair yeterli şüphe oluşturduğuna kanaat getirilmesi durumunda kamu davası açılması isteğiyle bir iddianame düzenlenir. Savcılık soruşturması aşamasında ceza avukatının önemi çok büyüktür. Hak kaybına uğramamak için ceza davasında uzman Mersin Ceza Avukatı ile çalışmakta fayda vardır.

 

Ceza Davasında Ceza Avukatı

 

Sanık ceza davasına avukatsız katıldığı durumlarda ne yazık ki hak kaybına uğrayabilir. Hukuki bilgisi eksik olan sanığın kendisini mahkeme önünde eksiksiz olarak savunması beklenemez. Bu nedenle ceza mahkemelerinde sanığın kendisini avukatla temsil ettirmesi hak kaybı yaşamasını engelleyecektir. Mersin Ağır Ceza Avukatı, Mersin Savunma Avukatı olarak en iyi şekilde savunma hizmeti vermekteyiz.

Ceza mahkemesinde yargılanan kişiler ceza almamak için bir ceza avukatı arayışına girmektedirler. Ağır Ceza savunması için Ceza avukatı tavsiyesi aramaktadır. Mersin’de ceza avukatı ve ağır ceza avukatı sayısı oldukça fazladır; bu sebeple Mersin Ceza Avukatı ararken Mersin ceza avukatı tavsiyesi önemli bir ölçüdür.

 

Mersin Ceza Avukatı

 

Yıldız & Düzen Hukuk Bürosunun Tecrübeli Ceza Avukatı kadrosu müvekkillerine, uyuşturucu madde ticareti suçu avukatı, uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti suçu, kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak kabul etmek veya bulundurmak suçu, uyuşturucu ceza avukatı, adam öldürme davası, adam öldürme suçu avukatı, adam yaralama suçu, adam yaralama avukatı, tehdit suçu avukatı, hakaret suçu avukatı, Konut dokunulmazlığının ihlali avukatı, hırsızlık suçu avukatı, dolandırıcılık suçu avukatı, Çocuğun kaçırılması ve alıkonulması suçu avukatı konularında müvekkillerine en iyi şekilde avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

YILDIZ & DÜZEN Hukuk Bürosu Türkiye’nin ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük limanlarından birine ev sahipliği yapan ve bölgedeki temel ticaret merkezlerinden biri olan Mersin’de kurulmuş bir hukuk bürosudur.
Sosyal Medya Hesaplarımız
Online Ödeme İçin Tıklayınız.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES
Mahmudiye Mahallesi Bahçeler Caddesi Matiat İş Merkezi Kat:1 No:5 Akdeniz / MERSİN

TELEFON
+90 552 605 45 33

E-POSTA
info@yildizduzenhukuk.com